про нас

Друк PDF

Добрянський   Андрій   Борисович

Народився у 1971 році. Львів’янин.
Побувавши учасником багатьох тренінгів і психотерапевтичних груп, на власному досвіді переконався, що розбиратися у собі найкраще в групі, де в безпечному просторі кожен з учасників має можливість, як в дзеркалах, побачити і відчути в інших певні свої риси, якості, спробувати нові способи взаємодії, отримати відгук. Власне тут багато важать проникливість, щирість та конфіденційність.
В основі роботи - принцип створення умов, в яких учасник стає головним діючим персонажем свого життя, своєї власної історії, отримує можливість використати їх, щоб вибрати напрямок руху і зробити перші кроки становлення.

Вивчаючи психологію на факультеті післядипломної освіти в Національному університеті ім. І.Франка в 1999 році почав працювати консультантом телефону довіри. Паралельно навчався у проекті власного досвіду з групової психотерапії «Трускавець 2000-2004» - терапія центрована на особистості за К. Роджерсом.
Працював психологом школи. Консультував людей в Кризовому центрі соціально-психологічної допомоги, та у Львівському міському центрі соціальних служб сім’ї  дітей та молоді, здійснював психологічний супровід комерційних організацій.
Приймаю участь в організації і проведенні навчальних груп і тренінгів власного досвіду волонтерів “Телефону довіри 15-58 “Ставропігіон”

Самоосвіта та:
— участь в п'ятирічному трускавецькому проекті групової психотерапії. Клієнт-центрована терапія за К. Роджерсом.
— участь у навчальному тренінговому проекті лідерів груп Балінта.
— участь у конференціях та теоретико-супервізійних семінарах УСП(Українська Спілка Психотерапевтів)
— участь у груповій роботі за напрямком груповий аналіз
— всеукраїнський семінар «Мобілізація ресурсів НПО для роботи по профілактиці ВІЛ/СНІД серед людей, що вживають наркотики ін’єкційним шляхом»  м. Одеса.
— освітньо-практичні семінари для волонтерів “Телефону довіри 15-58 “Ставропігіон”, тренінги розвитку практичних і особистісних навичок.

На даний час здійснюю підготовку і розробку розвиваючих та навчальних тренінгів,
проводжу тренінги особистісного росту, власного досвіду, тематичні групи зустрічей, а також індивідуальні психологічні консультації.